DOTI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pecanje.. ;)

3 posters

Ići dole

Pecanje.. ;) Empty Pecanje.. ;)

Počalji  Doti Sub Sep 22, 2007 2:16 am

..E pa da vidimo koju vrstu pecanja volite,,,sami se izjasnite... Wink
Doti
Doti
Admin
Admin

Broj poruka : 188
Location : Zrenjanin
Datum upisa : 08.09.2007

http://celarevo.nice-topic.com

Nazad na vrh Ići dole

Pecanje.. ;) Empty b

Počalji  big_john Ned Sep 23, 2007 10:59 pm

u ribolow sam krenuo od swoje sedme godine,i jako sam woleo bawiti se time...opusta choweka,nije stereotip..e sad,kad dodjoh u weliki grad[trbuhom za kruhom,i obrazovanjem] prestelowao sam se na asfaltno-zemljani tip riba,i on takodje ima swoje chari,takodje je potreban swez mamac,dobar tajming, cesto i strpljenje,a ni uspeh takodje nije zagarantowan...obe wrste pecanja stwaraju uzitak,s tim sto se zbog owe druge moze postati i roditeljom,sto je prednost...ili nije?! uzitak je na wama!

big_john
Doti početnik
Doti početnik

Broj poruka : 11
Godina : 39
Location : Belgrade,mostly
Datum upisa : 18.09.2007

Nazad na vrh Ići dole

Pecanje.. ;) Empty Re: Pecanje.. ;)

Počalji  Nele023 Čet Sep 27, 2007 11:41 am

Mmm,da... Slozio bih se sa big johnom u potpunosti. Samo,sto sam pecanje karasha i ostale sitne ribe,batalio. Ne zbog vremena ili skole(uvek mogu da izdvojim jedno popodne,ili ujutru ranije da ustanem) vec,jer sam preokupiran drugim "stvarima" stoga,redje sada idem. A pecanje na asfaltu,sta ja znam,nekako nikada nisam mogao samo da upoznam neku devojku i da odmah predjem na nesto,ok ako ce to biti avantura na jedno vece,u suprotnom bih dobro morao znati doticnu.
Nele023
Nele023
Doti komšija
Doti komšija

Broj poruka : 62
Godina : 33
Location : C:/Program Files/Srbija/Zrenjanin/Ja.exe
Datum upisa : 27.09.2007

Nazad na vrh Ići dole

Pecanje.. ;) Empty Re: Pecanje.. ;)

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu