DOTI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tuca

2 posters

Ići dole

Tuca Empty Tuca

Počalji  Nele023 Uto Okt 09, 2007 1:37 pm

Vesti koje nisu lepe,ali su deo svakodnevnog zivota. Drugacije to nazivamo crna hronika.

Ono sto se desava u beogradskim skolama u poslednje vreme se ne moze drugacije opisati nego kao "Divlji zapad"! Tuce,droga,kradje gotovo su svakodnevica medju beogradskim srednjoskolcima,pa i osnovcima.

Najsvezi primer gotovo da prevazilazi sve dosadasnje - u glavnim ulogama ovog puta su devojcice!

Grupa od sest-sedam devojcica iz Skole za negu lepote sa Vozdovca i jos nekih srednjih skola fizicki je napalo u ponedeljak oko 16 casova(01.10.2007) ucenicu drugog razreda Desete beogradske gimnazije M. S. i nanelo joj lakse telesne povrede.

Devojcicu su njene vrsnjakinje prvo namamile u zabaceni deo dvorista,potom je odgurnule,srusile na pod, udarale je rukama i nogama,da bi jedna od njih izvukla makaze i M. S. isekla po licu! Povrede koje je M. S. zadobila od makaza na svu srecu nisu ozbiljnije.

Ono sto je jos mracnije u ovom slucaju jeste to sto su neki ucenici, umesto da pomognu drugarici,tucu snimali mobilnim telefonom i potom je taj snimak kruzio skolom!!!
Snimak je brutalan,ali nije ovo jedini primer. Ne znam koliko ste informisani u srednjoj skoli Nikola tesla,pre jedno 3 godine,ucenici su fizici i psihicki maltretirali svoje vrsnjake kao i one mladje,ta tortura je snimana takodje. Neki su zbog toga i odgovarali. Postavlja se pitanje,kuda ide ovaj svet?
Nele023
Nele023
Doti komšija
Doti komšija

Broj poruka : 62
Godina : 33
Location : C:/Program Files/Srbija/Zrenjanin/Ja.exe
Datum upisa : 27.09.2007

Nazad na vrh Ići dole

Tuca Empty Re: Tuca

Počalji  Talicni Tom Ned Nov 11, 2007 4:11 am

Ide u tri lepe materine ,a kad ce na pravi kolosek da se vrati to ni sam Bog nezna .




Tuca Put-do11
Talicni Tom
Talicni Tom

Broj poruka : 29
Datum upisa : 07.11.2007

http://tibi.4umer.net

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu