DOTI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Unisex

Ići dole

Unisex Empty Unisex

Počalji  Nele023 Čet Sep 27, 2007 1:37 pm

Razne diskusije o medjuljudskim odnosima koje se ticu oba pola.

Evo ovako kad izadjete prvi put sa nekim ko placa pice, vi ili on/ona ili svako svoje?
Ja kad izadjem sa nekim prvi put nikad ne dozovljavam da mi plati (pa cak ni kasnije) jer sam navikao da sve svoje placam (tako sam vaspitan) Uglavnom ja platim obicno ceo ceh...i to desava se cesto na foru (da bih izbegao ciganisanje i prepirke za stolom) Mislim da ako je decko,musko nije duzan da po pravilu placa i da to nije nikakav vid muskosti!A opet je glupo i svako svoje...sta znam..zato ja ponesem obicno vise..pa da imam da pokrijem sve...
Najvise mrzim one devojke ili tipove kako god..susretali ste se 100% sa takvima koji kad drugi placaju naruce neko extra skupo pice, a ovako nesto bzvz...alergican sam na to...ja pijem ono za sta imam para i sto mi se pije..nikad ne ocekujem od nekoga da ce da plati za mene, niti pijem vise nego sto mogu da pokrijem iz svog dzepa..obicno pijem nes hladan i to sa ledom, coca colu ili pivo...zavisi od prigode:) i da mozete da dodate i sta obicno narucujete i koje mesto birate:)
Nele023
Nele023
Doti komšija
Doti komšija

Broj poruka : 62
Godina : 33
Location : C:/Program Files/Srbija/Zrenjanin/Ja.exe
Datum upisa : 27.09.2007

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu