DOTI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da li ste lovac ili papucar?

Ići dole

Da li ste lovac ili papucar? Empty Da li ste lovac ili papucar?

Počalji  Nele023 Čet Sep 27, 2007 1:08 pm

Mnogi se slazu sa cinjenicom da se karakter stice tokom zivota interakcijom sa drugim clanovima drustva. Drugi misle da se recimo tvrdoglavi ljudi jednostavno rode i da drustvo nema nista s tim. Sta je tacno stvarno ne znam, ali znam da kada su u pitanju devojke postoje 3 vrste muskaraca.

U prvu grupu spadaju muskarci-lovci. Mozda ce nekom ovo zvucati cudno, ali ovi pripradnici muskog pola su non-stop u potraznji za novim devojkama, mladjim, lepsim, seksipilnijim. U pocetku nisam hteo da verujem da ovakvi muskarci postoje (mozda zato sto nisam jedan od njih), ali posto sam upoznao par pripradnika ove kategorije odmah sam promenio misljenje. Koje su njihove osnovne osobine? Dosta su drustveni i non-stop su u pokretu. Vole da su u centru paznje. Mozete ih primetiti u drustvu jer non-stop komentarisu devojke oko njih i naravno pricaju svoje "lovacke" price. Naravno, nemaju uopste problema sa startovanjem devojaka i vrlo lako prebole svako odbijanje.

Drugu kategoriju cine muskarci-papucari. Ovo je verovatno kategorija sa najvecim brojem clanova. Ovi muskarci jednostavno cekaju da se stvari dese spontano. Nikud ne zure i veliki su optimisti. Njihov moto je: "Ako je sudjeno da se desi, desice se." Devojke jednostavno prolaze pored njih a oni toga nisu ni svesni. Propustaju prilku za prilikom. Cesto imaju problem da zapocnu razgovor sa devojkom, i uvek imaju izgovor zbog cega se nista nije desilo.

Ovo su dve vrlo opste grupe, ekstremi, i zbog toga postoji i treca grupa, neodlucni muskarci. Ovi momci ne mogu da odluce sta hoce. Vrlo cesto ih mozete videti kako pokusavaju da budu muskarci-lovci, ali i papucari. Nekada su dobri lovci, a nekada su i odlicni papucari. Ova grupa je prilicno brojna, ali zato i vrlo retko spominjana.

Ako malo bolje zagledamo verovatno mozemo sebe da svrstamo u neku od ovih tri grupa. Ukoju grupu vi spadate?


EDIT: Preuzeto sa - MAKSIMALNO.COM
Nele023
Nele023
Doti komšija
Doti komšija

Broj poruka : 62
Godina : 33
Location : C:/Program Files/Srbija/Zrenjanin/Ja.exe
Datum upisa : 27.09.2007

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu